Na veletrhu IFA byla odhalena nástupkyně Nokie N8!

7. 9. 2011, 18:30 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

Na veletrhu spotřební elektroniky v Berlíně unikly záběry Nokie 801, která by, téměř jistě, měla být nástupkyní ikonické Nokie N8. Měla by nabídnout stylové kovové tělo a velký dotykový displej.

Na veletrhu spotřební elektroniky v Berlíně unikly záběry Nokie 801, která by, téměř jistě, měla být nástupkyní ikonické Nokie N8. Měla by nabídnout stylové kovové tělo a velký dotykový displej. Samozřejmostí pak bude podpora technologie NFC a nejnovější verze operačního systému Symbian^3 Belle. Jelikož by se mělo jednat o nástupce možná nejlepšího fotomobilu současnosti, očekáváme i zde velice kvalitní fotoaparát. 

Na internet unikla spekulace hardwarového vybavení. Určitě těmto informacím nemůžeme věřit na 100% (například 2-jádrový procesor budeme nejspíš očekávat marně), ale ledacos by nám to mohlo napovědět.

Kuriózní však bylo, jak se záběry Nokie 801 dostaly na veřejnost. Zdrojem bylo totiž promovideo ve vystavované Nokii 700, která byla na veletrhu IFA představena. Zda se jedná o omyl nebo o promyšlený tah Nokie se neodvážíme spekulovat. Každopádně je to kuriozita a určitě stojí za zmínění.

 

ZdrojNásledující článek
NAVIGON nabídne jako první navigaci pro WP 7.5 Mango
Předchozí článek
Nokia N9 v říjnu na pultech